Hakkımızda

Dental İmplant sektöründe uzun yıllardır hizmet veren firmamızın temelleri resmi olarak 2011 yılında İstanbul’da atıldı.

Kuruluştan önce implant satışı ve ameliyat servisi hizmeti sunan kurucu ekip, dental sektörde daha kaliteli hizmet sunabilmek ve hizmet ağını genişletmek amacı ile KARA DENTAL firmasını kurmaya karar verdiler. Hem yurt dışından ithal edilen hem de yurtiçinde üretilen ürünleri bünyemize katarak büyümeye devam ettik. Günümüzde birçok yerli ve yabancı implant markasının satış ve distribütörlüğünü yapmakta ve Türkiye genelinde 100’ü aşkın satış temsilcisi ile siz değerli hekimlerimize hizmet sunmaktayız. Firmamız Türkiye’de implant üretimini desteklemek ve uzun yıllardır sektörün içinde edindiği teknik bilgiyi değerlendirebilmek amacı ile Ankara’da implant üretim tesisi açılışında yer almıştır. Bu tesiste üretilen ürünler hem Türkiye’de birçok ilde kullanılmakta hem de yurtdışına ihraç edilmektedir. Amacımız hem implant konusunda kendisini ispatlamış yurtdışı üreticilerin ürünlerini makul fiyatlarla yerel kullanıcılara ulaştırmak hem de Türk menşeli ürünlerin üretimini desteklemek ve kalite standartlarını geliştirmek için çalışmalar yapmaktır.

Sizleri de bu geniş ailenin bir parçası olarak görmekten mutluluk duyacağız.

KARA DENTAL takımı

Vizyonumuz & Misyonumuz

Vizyonumuz

En son teknolojik ürünleri makul fiyatlarla sağlayarak mutlu gülüşler yaratmak.

Misyonumuz

En değerli paydaşlarımızdan biri olan çalışanlarımız ile birlikte koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak.

Inclusive Implants

Hahn Implants

BruxZir Zirconia

Implant Direct

Glidewell Direct

Medigma

Omnitech

Ti-oss

Collagene At

Dess Efiloc

Kaliteli, Uzun Ömürlü ve Hesaplı Ürünlere mi İhtiyacınız Var?

Dünyanın en değerli implant markalarının Türkiye Ana Distribütörü Kara Dental ile hastalarınıza daha iyi bir hizmet sunabilirsiniz.

Mail Gönderin ya da Formu Doldurun