KaraDental’e Hoşgeldiniz

Dental İmplant sektöründe uzun yıllardır hizmet veren firmamızın temelleri resmi olarak 2011 yılında İstanbul’da atıldı.

Kuruluştan önce implant satışı ve ameliyat servisi hizmeti sunan kurucu ekip, dental sektörde daha kaliteli hizmet sunabilmek ve hizmet ağını genişletmek amacı ile KARA DENTAL firmasını kurmaya karar verdiler.

 

Hem yurt dışından ithal edilen hem de yurtiçinde üretilen ürünleri bünyemize katarak büyümeye devam ettik. Günümüzde birçok yerli ve yabancı implant markasının satış ve distribütörlüğünü yapmakta ve Türkiye genelinde 100’ü aşkın satış temsilcisi ile siz değerli hekimlerimize hizmet sunmaktayız.

 

Firmamız Türkiye’de implant üretimini desteklemek ve uzun yıllardır sektörün içinde edindiği teknik bilgiyi değerlendirebilmek amacı ile İzmir’de implant üretim tesisi açılışında yer almıştır.

 

Bu tesiste üretilen ürünler hem Türkiye’de birçok ilde kullanılmakta hem de yurtdışına ihraç edilmektedir. Amacımız hem implant konusunda kendisini ispatlamış yurtdışı üreticilerin ürünlerini makul fiyatlarla yerel kullanıcılara ulaştırmak hem de Türk menşeli ürünlerin üretimini desteklemek ve kalite standartlarını geliştirmek için çalışmalar yapmaktır.

Kusursuz İmplantoloji

Hedefimiz Avrupa ve Türkiye’nin en çok tercih edilen implant markalarını KARA DENTAL farkı ile deneyimlenizi sağlamaktır.

Güven

10 Yılı aşkın süredir Türkiye ve Avrupa’nın en çok tercih edilen implantoloji ürünlerini sizler ile buluşturuyoruz.

Koşulsuz Başarı

Amacımız en değerli paydaşlarımızdan biri olan çalışanlarımız ile birlikte koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Bizce başarının anahtarı ekip çalışmasıdır.

Deneyimli Kadro

Deneyimli satış öncesi ve satış sonrası ekibimiz ile kusursuz implantoloji için daima yanındayız.

Teknoloji

Hedefimiz en son teknolojik ürünleri makul fiyatlarla sağlayarak mutlu gülüşler yaratmak.

Servis Kalitesi

Yaygın servis ağımız ve güçlü stokumuz ile taleplerinizi en kısa sürede yerine getiriyoruz.

Referanslarımız